Kategoria: Mieszkania
Miejsce: Łukęcin
Powierzchnia: 50-110 m2
Cena: 6500 PLN

Opis oferty

Kameralna, niska zabudowa oraz zielone otoczenie lasu sosnowego gwarantuje temu miejscu wyjątkowo rodzinną i przytulną atmosferę. Każdy z domów i apartamentów posiadał będzie ogród. Dobrze doświetlone i funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza gwarantują komfort i wygodę . Całe osiedle będzie ogrodzone, monitorowane oraz dodatkowo strzeżone co daje duże poczucie bezpieczeństwa.

Inwestycja znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od morza. Łukęcin to kameralna, spokojna miejscowość wypoczynkowa, położona na Wybrzeżu Trzebiatowskim między Dziwnowem, a Pobierowem, oddalona od Międzyzdrojów jedynie o 35 km. W pobliżu znajdują się aż trzy rezerwaty przyrody, jedna z najpiękniejszych tras spacerowo-rowerowych, urokliwie położone kąpielisko, klifowe wybrzeże, a także liczne zabytki, w tym słynne ruiny kościoła w Trzęsaczu.

Przedmiotem oferty są Apartamenty położone w nadmorskiej miejscowości Łukęcin. Działka ma kształt kwadratu, wydane pozwolenie na budowę polegające na budowie 4 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, dwukondygnacyjnych wraz z niezbędna infrastrukturą techniczną.

Szczegóły oferty

W środku basen,
parking na 24 samochody,
dach płaski, atrakcyjny projekt.
Ogrzewanie gazowe własne – piec 2 obiegowy
Kanalizacja
Działka kompletnie uzbrojona.
Działka własność hipoteczna
6.500 zł netto / m2 +8% Vat.

Kontakt:
info@paraiso.pl
+48 505 076 599
ul. Morska 10 ,72-400 Łukęcin
http://paraiso.pl

Aktualne promocje

najlepsze lokalizacje